Logo Newsy Artykuły GTA: Big Day DownloadForum O nas...


Być może zapytacie gdzie są miasto zaprezentowane w newsach, wyspa która była modelowana dawno temu lub budynki które gdzieś się pojawiały a nie pojawiły się w modzie. To są zaczęte projekty. Najprostszą odpowiedzią na to czemu nie ma ich w modzie jest brak czasu, lub brak rąk do pracy. :P

ostatnio gdy coś tworzę dodaję to z chwili, zaczynam jakąś nową drogę i następnie dodaje do gry, niektóre projekty są bardziej rozwinięte i wymagają znacznie więcej czasu jak choćby wyspa modelowana w zmodzie chwilowo brakło wizji jak ma to wyglądać, w między czasie rozpocząłem inne projekty a tamta wyspa zostanie na kiedy indziej. Całość wzbogaciłem o screeny.

edit. Wyspa jest przybliżona do miasta jak tylko się dało, jak poszczególne wyspy są bliżej lepiej to wygląda. Trzeba jeszcze wymodelować tereny poza drogą klify, zejścia plaż itd.droga na wyspę.
Edit. Droga zostanie usunięta gdyż zmieniło się położenie wyspy.W obecnej chwili przypomina mi się również miasto które kiedyś już było w grze ale obecnie nie ma. Nad tym miastem trzeba jeszcze popracować, weksportować dff, txd dodać vertex color itp. nie mówiąc już o ustawieniach w edytorze map różnych ciekawych elementów - puste ulice, miasto można dostrzec również w I mieście Central City. - MIASTO JEST DODANE!Kolejnymi projektami których nie ma są budynki przedstawiane jakiś czas temu, za jakiś czas może będą dodane.


szklane okna które można stłuc, we wnętrzu biurka, krzesła itp. biurowiec jakiegoś centrum badań :)


Ostatnio zedytowano dokument: 28-02-2017