Logo Newsy Artykuły GTA: Big Day DownloadForum O nas...

Polub nas na Facebooku! GTA: Big Day


Pobierz mod GTA:Big Day
Najnowsza wersja: GTABigDay 0.46!

Starsza wersja:
GTABigDay 0.45 z uaktualnieniem od sabaru

Starsze newsy

30.01.2010

Dodaliśmy info na temat karabinów wyborowych, ponato uzupełniliśmy dział WIP o nowe zdjęcia AE86.

Deejay Zbocur

09.01.2010

Z jakieś pół roku temu(jeszcze za starej strony) informowałem że może zmienić się zarys mapy Big Day. Po tych kilku miesiacach obraz mapy kształtuje się następująco.

Zmienione zostały położenia wysp, lecz są nadal nie dokładne ich wielkosci. Dalsze zmiany(aktualizacje) polegać będą na ukształtowaniu wysp i nie powinny być już tak duże.

Diwon

21.12.2009

Na koniec 2009 roku przygotowaliśmy update strony, a w nim m.in. 2 nowe modyfikacje w downloadzie, nowa broń do obejrzenia w dziale informacyjnym, ponadto informujemy że Komar z modu GTA-Big Day zostanie skonwertowany do GTA IV najpóźniej pod koniec stycznia nowego roku, oraz że zostały zmienione ikonki broni-z takich jakie było widać na filmie na takie.

Deejay Zbocur

04.12.2009

Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących świąt życzy Central Group. Dla ludzi oczekujących na mod i chciejących zagrać w chociażby mały jego procent mamy niepodziankę! Santa Claus Pack bo o nim mowa zotał wydany właśnie dzisiaj, zawiera Komara i specjalny skin dla Tommego. Modzik do pobrania z działu Download.

Deejay Zbocur

25.11.2009

Motocykl Dragoni GP został ukończony, ponadto zrobiliśmy do niego specjalnego zielonego skina z potworem.

Deejay Zbocur

20.11.2009

Na stronie i w modzie zostały wprowadzone zmiany. Dodany został dział Work in Progress w menu GTA:BD, i w nim zostały zaprezentowane pojazdy które są w trakcie prac, ponadto została podjęta decyzja o wycofaniu zwykłej wersji Lubo z modu, zostanie tylko wersja tuningowana.

Deejay Zbocur

09.11.2009

Na serwis YouTube został wgrany gameplay prezentujący niektóre bronie, pojazdy i mape naszego modu. Film można obejrzeć pod tym linkiem.

Deejay Zbocur

29.10.2009

Strona została uaktualniona o informacje i rendery 2 nowych broni i o screen z gotowymi, działającymi kołami. Ponadto zmieniona została tekstura granatu, wyglada on teraz w miare "współcześnie" :)

Deejay Zbocur

17.10.2009

Do naszej strony zostały dodane pomocne tutoriale i artykuły o pojazdach i broniach w modzie.

Deejay Zbocur

30.09.2009

Dzisiaj rusza nowa strona projektu GTA: Big Day, Grupy Centralnej. Przepraszamy za przerwę i mamy nadzieje że zostaniecie z nami :)

Deejay Zbocur

<<<<<- 1 2 3 4 5 ->>>>>