Logo Newsy Artykuły GTA: Big Day DownloadForum O nas...

Polub nas na Facebooku! GTA: Big Day


Pobierz mod GTA:Big Day
Najnowsza wersja: GTABigDay 0.46!

Starsza wersja:
GTABigDay 0.45 z uaktualnieniem od sabaru

Starsze newsy

12 kwietnia 2011

Przedstawiam nowe prace drogi szybkiego ruchu. Owa droga łączy oby dwie wyspy - uznaliśmy że jedno połączenie to zamało ;)


Nad postępami skryptu sklepu z bronią czuwa ghost18, o większych postępach w scm będziemy informować na bierząco. Stabilność gry: znacząco sprawna, od kilku dni nie zdarzył się crash gry.

Diwon

20 stycznia 2011

W nowym roku przedstawiam efekty wczorajszych prac DeejayZbocura nad sklepikiem "ZbocurGuns"

będziemy mogli tam kupić broń widoczną na półkach, skrypt będzie przenosił kamerę na bronie a za ladą pojawi się nowy sprzedawca.

Krótkie sprostowanie na temat Royal Banku, prace się przedłużyły i na chwilę obecną nie znamy daty ukończenia prac. Bank posiada tylko zewnętrzną część

Diwon

25 grudnia 2010

Na youtube DjZbocur umieścił filmik przedstawiający charakter driftu w Big Day! Zapraszamy do oglądania i życzymy wesołych radosnych świąt :)

Diwon

3 grudnia 2010

Witajcie! Po dłuższej przerwie postanowiłem napisać nowego newsa.. przez ten czas mało było robione w modzie, a ja sam miałem wiele innych spraw(pozostali pewnie podobnie). Teraz do rzeczy o czym chciałem napisać! Na początku września ukończyłem nowe drogi pozamiejskie w pełni działają w grze i nie występują crashe :) powstało też wiele drobnych szczegółów typu rozstawienie drzew nowe handlingi i inne efekty. Zaglądajcie od czasu do czasu do artykułów ponieważ przybywają nowe teksty, poradniki.Obecnie pracujemy nad bankiem w Central City. Gmach Royal banku będziemy mogli ujżeć przed nowym rokiem:) zaangażowała się cała ekipa!

Diwon

21 sierpnia 2010

Umieściłem w grze część obszaru pozamiejskiego przy głównej drodze "Washington". Rozplanowanie szaty roślinnej tymczasowe, w przyszłości pojawią się tam chaszcze podobne jak na screenie2. Droga Washingtona będzie przebudowana, tzn. 1 lub 2 pasy ruchu i pobocze. Ruch pieszych na tej drodze wraz z chodnikiem zostanie usunięty.


Symulacja po przebudowie
droga1 droga2

Diwon

13 czerwca 2010

Chopper został ukończony. Przytaczając słowa Deejaya, jednoślad ma już łańcuch napędowy oraz lekko zmodyfikowany silnik. Poniżej prezentujemy jak obecnie wygląda motor.


Diwon

23 maja 2010

W mieście występuje zróżnicowany ruch uliczny, dużo skrzyżowań, drogi główne, podporządkowane, ulice jednokierunkowe, a do tego znaki drogowe informujące nas kto ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Mimo znaków, jak na żywo może zdarzyć się że ktoś wymusi pierwszeństwo. W przypadku ulic jednokierunkowych informować nas o tym będą znaki nakazujące kiedy należy skręcić w lewo/prawo itd. Na chwilę obecną ruch odbywa się w 1/3 miasta.

Diwon

17 maja 2010

Drobnostką o której warto wspomnieć jest rozmieszczenie ..lamp w Big Day. W prawdziwych miastach lampy oświetlające nocą ulice na jasny, biały kolor, umieszczone są w mniej ważnych dla ruchu uliczkach. Natomiast latarnie z charakterystyczną pomarańczową barwą dające wiecej światła, rozmieszczone są przy ulicach głównych, bardziej uczęszczanych. W ten schemat lampy rozmieszczone będą także w GTA Big Day. W dużej mierze będziemy się na tym wzorować, ulice będą podobne do prawdziwych ulic. Tak samo szosy, drogi ekspresowe... ale o tym juz innym razem..Diwon

04.04.2010

Od dłuższego czasu pracujemy nad naprawą bugów oraz poprawą stabilności gry, co w ostatnich miesiącach przełożyło się na spowolnienie postępów prac nad modem. Naprawiliśmy kilka poważniejszych bugów, gra działa stabilnie. Poniżej bieżące informacje poszczególnych prac.
Mapa.
Do gry zostaje dodany nowy fragment mapy. Na placu będą mieścić się hotele(50%- postęp ukończenia), pizzeria(10%), bloki mieszkalne(15%) oraz inne budynki(40%).


Broń.
Podmieniona została nowa broń, w miejsce Micro uzi dodaliśmy SMC M13 - połączenie broni AK47 + Skorpion


Pojazd.
Wznowiły się prace nad chopperem, informacje o pojeździe można znaleźć na naszym forum pod tym linkiem.

Diwon

12.02.2010

Wczoraj ruszyło oficjalne Forum naszego modu, zapraszamy do rejestracjii, częstych odwiedzin i przyjemnych dyskusjii. Pozatym został ukończony samochód AE86, info na temat auta można znaleźć w dziale Pojazdy.

Deejay Zbocur

<<<<<- 1 2 3 4 5 ->>>>>