Logo Newsy Artykuły GTA: Big Day DownloadForum O nas...

Polub nas na Facebooku! GTA: Big Day


Pobierz mod GTA:Big Day
Najnowsza wersja: GTABigDay 0.46!

Starsza wersja:
GTABigDay 0.45 z uaktualnieniem od sabaru

Starsze newsy

Data

Newsy

Dodał

27.12 2013

Umieściłem licznik na strone, od teraz zlicza wejścia :) znajduje się na dole strony.

Diwon

21.12 2013

Trwają prace nad obszarem za miastem po stronie dawnego Ocean Beach. Droga pozamiejska rozciąga się po całej wyspie i jest bardzo długa. Pisałem o tym w innym newsie aczkolwiek nie został opublikowany pozwolę sobie tutaj zamieścić screeny dróg.
Forum/img/images/trasa1.jpgForum/img/images/trasa2.jpgForum/img/images/trasa3.jpg
Droga ma przypominać jak byśmy jechali prawdziwą drogą pozamiejską i jest już w grze co widać na screenach. Dalsze prace polegać będą na połączeniu tej drogi z inną. I tak dalej. Według schematu na forum. Docelowo ta wyspa będzie połączona z wyspą BD lądem. Prace nad tym również trwają. O to jak wyglądały prace:obszar1.jpg

a o to postępy prac
obszar2.jpg
Jak widać przed Nami dużo roboty, zostało dokończenie modelowania, oteksturowanie a następnie pocięcie na mniejsze części fragmentów mapy i dodanie do gry. Naokoło wyspy rozciąga się droga pozamiejska te małe uliczki to drogi przez las.
Uaktualnienie na dziś:obszar7.jpg
Archiwalne:http://gtabigday.comxa.com/img/obszar3.jpg
http://gtabigday.comxa.com/img/obszar4.jpg
http://gtabigday.comxa.com/img/obszar5.jpg
http://gtabigday.comxa.com/img/obszar6.jpg
Musiałem teksturować od nowa klify ponieważ była zbyt mocno rozciągnieta teksturka. 2/3 wyspy zrobione. Jak się uda codziennie będę umieszczał uaktualnienia w tym newsie

Diwon

16 wrzesień 2013 22:46

Z drobnym poślizgiem ale jest!! GTA BIG DAY 2 jest dostępne i przed GTA V! Dla użytkowników którzy pobrali pierwszą bete, w 2 wersji mogą zobaczyć ile przybyło i co zostało zmienione, dla tych którzy nie widzieli mogą się przekonać co to za mod. Dalej brakuje dużo rzeczy w scm. Najlepiej jakby ktoś obyty zajął się tym. Nie robiłem tej wersji aby usunąć widoczne błędy. Mod musi iść stale do przodu poprzez najważniejsze rzeczy. Na takie znajdzie się czas później.

-Można kupić 1 posiadłość.(na początek)

-Na mapie rozmieszczonych jest 10 ukrytych paczek.

-oraz kilka innych zmian

Wybaczcie za brak screenów, to co najważniejsze:

GTABigDay 0.2Diwon

15 wrzesień 2013 13:19

Wielkie odliczanie trwa!! Czy zostały godziny do wydania gta big day 0.2?? Czy to będzie już za kilka chwil?? O tym przekonacie się już dziś!! Będzie trochę bardziej rozbudowane miasto. Zapraszam do wspólpracy! i wyczekiwania wielkiej chwili przed GTA V!

Diwon

25 sierpień 2013

Pewien czas temu próbowałem napisać misję, lecz ze względu na moje umiejętności pisania skryptów i brak czasu, misja ta może nie wyjść w wersji 0.2.

W pierwszej misji po upływie kilku lat spotkamy się z Rossennbergiem(adwokatem) biuro Kena może być z VC. Ken opowie nam krótką historię dlaczego tu mieszka i co jest fajnego w mieście. Na koniec misji będziemy musieli rozprawić się z gościem który nielubi Kena. To tak pokrótce. Zapraszamy do podawania pomysłów na misje mogą być proste jak ta powyżej lub do pomocy w misjach. Pomóc można przez forum, wystarczy krótka rejestracja.

Temat na forum do pomysłów misji: klik

Diwon

6 lipiec 2013

W tym roku idzie nam coś ciężko bo to zaledwie 3 tegoroczny news, a jest już po jego połowie :) Dzisiaj chcemy powiadomić o nowym "nabytku" w naszym downloadzie, nabytek ten stanowi polska szabla szlachecka z której mogą skorzytać od teraz gracze GTA4. Model ten pojawi się również w najbliższej becie BD jako zastępstwo za maczete. Zapraszamy również do udzielania się na naszym forum oraz fanpagu na FB.

Deejay Zbocur

19 marzec 2013

Dodawane są nowe budynki, w tym centrum handlowe, docelowo będą tam wieżowce tak jak na tym screenie

img/gtabd10.jpg

centrum handlowe
img/wiezowce6.jpg

Więcej screenów w temacie na forum:
wątek na forum
przeglądajcie temat na bieżąco ponieważ mogą pojawiać się tam nowe inspirujące ujęcia i postępy.

na koniec szkic wysokości wieżowców
macie swoje pomysły, projekty? Czy powstanie wyższy?

Diwon

8 marzec 2013

W tym szczególnym dniu, dniu kobiet ;p, postanowiliśmy założyć nasz fanpage na fb, tutaj liczymy na wasze wsparcie i lajki :) Będą się tam pojawiały newsy, screeny i inne ciekawostki abyście mogli być na bieżąco z pracami nad modem. Drugą sprawą o której pisze jest nowsza wersja beta 0.2b, będzie ona zawierała nowe i ulepszone bronie i pojazdy które widnieją już w naszych galeriach na stronie oraz zaktualizowaną mapę. Ponadto bronie uzyskają nowy, charakterystyczny look ikonek, który wywodzi się z tych które mogliście oglądać na naszym gameplayu z 2009 roku. Jeśli z kolei jesteśmy już przy gameplayach to nasz kolega po fachu, Conrado967 z gtapolishmods.cba.pl nagrał gameplay z ostatnio wydanej bety youtube.com/watch?v=pSzoLncl9DI

Deejay Zbocur

16 luty 2013

Pierwszy news w nowym roku. Wyspa została podzielona na mniejsze części i na nowo dodana do gry. Teraz nie zostają modele lod gdy do nich podejdziemy.

img/gtabd6.jpgimg/gtabd7.jpgimg/gtabd8.jpg

Uwaga szukamy osób które mogą stworzyć szatę roślinną dla tej części mapy, proszę o kontakt przez forum.

Diwon

31 grudzień 2012

Po 4 latach doczekaliśmy się! Pojawiła się wersja pre-beta modu Big Day. Link do modu: GTABigDay 0.1b

Mod znajduje się na serwerze speedyshare ponieważ u nas nie dało rady wrzucić. Rozszerzenie .7z można rozpakować programem, WinRAR, 7-Zip


Diwon

30 grudzień 2012

DjZbocur wydał szczegółowy model Jawy Typ 20. Pracował nad modelem przez 15 miesięcy, postępy prac można oglądać w tym temacie. Model wykorzystuje możliwości jakie daje silnik RAGE, tj.

-losowanie wyświetlanych elementów; lusterek, rejestracji
-naklejki
-ma możliwość ubrudzenia się oraz pękające opony.

Jawka powstała do dwóch części gry GTA: IV oraz GTA: Vice City obie można pobrać z Naszego downloadu.
Bezpośrednie linki:

Jawa Typ 20 do IV

Jawa Typ 20 do Vice City


Diwon

24 grudzień 2012

Zastanawiamy się nad wydaniem bety modu. Możliwe iż mod pojawi się w święta, jest kilka poprawek które należy wykonać przed wydaniem.

Po krótce:

- W grze będzie 1/4 wykonanego miasta
- Podmienione bronie
- Pojazdy które były zrobione do modu jakis czas temu(lista)
- Kilka rozstawionych samochodów, broni
- w mieście poruszają się samochody


Diwon

26 wrzesień 2012

Tor i wyspa są już przerobione i wgrane. Na torze pojawią się pachołki najprawdopodobniej poukładane opony. Zakręty są długie i ostre, można się wpasować zakręt za zakrętem. W tym miejscu chciałbym poinformować że możecie stworzyć sportowe samochody do driftu! Nie które samochody będą ulokowane tylko przy torze i zostaną wyłączone z ruchu ulicznego. Chęci można zgłaszać dowolną drogą(email, gg, forum)

gtabd51659498.jpg
torwgrze.jpg

Wkrótce więcej zdjęć na naszym forum.Diwon

24 wrzesień 2012

Trasa będzie przebudowana, na tor kartingowy w Bydgoszczy, zakręty są idealne do driftu, pojawią się stosy opon przy torze, barierki, pachołki, poniżej początek prac nad nowym torem. Tor ma według gry 30m szerokości!
nowy_tor.jpg
Pozdrawiam wszystkich drifterów!

Diwon

11 wrzesień 2012

Cześć! Po wakacyjnej przerwie wracamy ostro do pracy :) Dzisiaj dodaliśmy do downloadu 2 nasze nowe mody! Pierwszy to konwersja do Vice City pistoletu maszynowego PM-98 Glauberyt wydanego w marcu do GTA:IV, następnym modem również jest konwert z IV do VC, tym razem jeszcze nie wydanego modelu nożyczek! Nożyczki zastępują nóż i są remake'iem tych z galerii naszego moda. W każdej paczce znajdują się dwie wersje modeli tak więc jest zamknięta wersja nożyczek jak i otwarta, glauberyt zaś jest dostępny tak jak do IV czyli wersja z dodatkami i bez nich, do wyboru do koloru. Jeśli już jesteśmy przy modach to zapowiem od razu że mam w najbliższych planach wydanie kilka moich nowych, niepokazanych nigdzie dotąd modów. Podpowiem jedynie że możecie spodziewać się paczki ciuchów oraz pewnych jednośladów wykonanych w bardzo dobrej jakości. Na koniec dodam że w porozumieniu z Diwonem postanowiliśmy że nasz Big Day straci swój "surowy" i "sztywny" klimat przez co na pewno będzię sprawiał więcej frajdy nam jak i wam :) BTW; dopiero teraz zauważyłem że właśnie osiągnęliśmy całkiem dużą ilość download'sów, a dokładniej aż 15! Pozdrawiamy i zapraszamy do działu download po świeże mody!

Deejay Zbocur

30 czerwiec 2012

Witajcie! W tym newsie napiszę trochę inaczej, nie zajmę się wyłącznie tematyką moda ale ogółem sceną gta. Na pierwszy temat GTA Big Day, wydałem zestaw plików który posłużył nam kiedyś do testów. Musiałem przesłać ten plik komuś kto ma nie modowane VC, teraz ten mod możecie sami pobrać. Nie znajduje się tam dużo raptem krótki obszar możecie jednak zobaczyć co i jak, paczka udostępniona raczej dla obeznanych w moddingu. Nad modem chcę bardzo przyspieszyć i takim szybkim tempem przybliżyć wydanie moda. Zapraszamy do reklamowania swoich modyfikacji na naszym forum, u nas nigdy nie dostaniesz za to warna.
Przez 4 lata prawdopodobnie nie powstał żaden polski większy mod ale powstały takie mody jak: Vice Cry, Vice City HD, VC według RWW a także wiele innych modów do GTA SA - mody scm(cleo) co kiedyś było nie do pomyślenia.

Dochodzą wieści że GTA Poland Reality będzie reaktywowane po wakacjach. Było to drobne zachwianie a chęci zostały.

Diwon

3 maj 2012

Do ekipy tworzącej mod dołączył Bajos, posiadający umiejętności w carmakingu i modelowaniu 3d! Witamy w gronie! Poniżej model placu zabaw autorstwa Bajosa. Mało tego poprawił model drzewa i teraz nie widać białych tekstur szpecących rozgrywkę co było widoczne np. na tym screenie.Diwon

22 kwiecień 2012

Nasz flagowy model czyli Komar został w końcu przeportowany do GTA IV!! Jest to ulepszony model starego komara z Vice City, posiada wszystkie opcje jakie daje silnik GTA IV-RAGE! Motorower można pobrać z tąd, można go również zobaczyć w akcji na tym filmiku. Nowy Komar trafi też wkrótce do gta VC.Diwon

19 marzec 2012

Witam serdecznie! Właśnie ukazał się pierwszy mod do GTA IV produkcji Grupy Centralnej! Jest to całkowicie przerobiony na lepszą jakość model polskiego pistoletu maszynowego PM-98 Glauberyt z Zbocur Weapon Packu 2, jest też wersja z tłumikem i celownikiem optycznym. Serdecznie zapraszam do ściągania z naszego działu download!

Deejay Zbocur

12 luty 2012

Dodaliśmy pierwszą poręcz do modu :D jak będą gotowe barierki przy takich dużych schodach dodam następnego screena.

Poręcze:

Diwon

30 styczeń 2012

Usunęliśmy ostatnie błędy modeli, dodaliśmy także nowy model o nazwie reklama, model w nocy jest podświetlany. Teraz można wgrać nowe obiekty. Pracujemy nad teksturami. Zapraszam więcej osób do pomocy na rzecz największego modu do VC.

Diwon

6 styczeń 2012

Na stronie umieściliśmy pierwszy poradnik na temat 3ds maxa! Artykuł dotyczy funkcji Extrude along spline, DjZbocur opisuje w jaki sposób użyć tej opcji oraz co możemy dokonać i o ile zaoszczędzić sobie pracy przy modelowaniu. Poradnik dla bardziej obeznanych w 3ds max, aczkolwiek autor nie wyklucza kolejnych poradników, dla początkujących.Link do artykułu Tym o to przechodzimy do następnej części newsa kontynuującej zaoszczędzania sobie pracy. Napisałem poradnik o teksturowaniu zakręconej drogi w zmodeler. Zamiast ustawiania fece'ów proponuję metodę scalowania, opisaną w artykule.Link do artykułu

Diwon

27 grudzień 2011

Nowa przeróbka ulic opisana na forum została ukończona. Ostatnią rzeczą do zrobienia jest ruch uliczny. Ulice mają płynne zakręty, nie takie kanciate co były, skrzyżowania tak aby większe samochody miały możliwość manewru bez najeżdżania na chodnik i lepiej ułożona tekstura. Samochody na tej drodze osiągają większe prędkości, dłużej doganiamy, dłużej się wyprzedza. Na piechote autek nie dogonimy.. w całym BD auta będzie trudniej dogonić.

Diwon

22 grudzień 2011

Chcę Was poinformować że nie ma żadnych crashów w grze. To efekt moich długich starań nad poprawą stabilności VC, praktycznie przeszukiwałem większość plików, dokonywałem wiele testów, usuwałem i dodawałem pliki itd itd.

Diwon

6 grudnia 2011

Witamy po długiej przerwie!! :D Na początek garść informacji. DJ kończy modelować Jawke, została tylko do wymodelowania kierownica i zawieszenie przód. Całą historie jak powstawał model możecie zobaczyć na forum. Przyszłe aktualizacje będą również tam- zaglądajcie często :D

- Motor komar z VC jest konwertowany do gta 4, będzie posiadał różne ulepszenia np. nowe koła w HD, zagęszczona siatka, normal i specular mapy

- Weapon pack ukaże się także do gta 4, w paczce będzie kilka broni z weaponpack I i II oraz całkiem nowe.

- Dodany został nowy artykuł na temat obiektów extra

Diwon

14 sierpień 2011

Prezentuje BMW e36 compact! Model jest w wersji beta, bez wnętrza, lusterek. Oteksturowanie jest do prezentacji samochodu, tekstury w modzie będą inne. Wnętrze wymodeluje DeejayZbocur i doda dummy's, dzięki czemu będzie można wgrać autko do gryDiwon

11 sierpień 2011

Witajcie być może myślicie dlaczego tak długo nie pojawia się żaden news to już Was informuję. Każdy ma wakacje czas wolny :) przy modzie tworzymy powoli nowe budynki i nie ma o czym informować, pracujemy w dwóch obecnie. Prace Trwają nad miastem i teksturami, dodawanych jest kilka budynków tygodniowo(zależy od wielkośći obszaru jaki dodajemy), czasem brakuje tekstur. Mamy dla was ankietę, dostępną na forum. Prosimy o głosy.

Czy newsy na stronie mają pojawiać się częściej ale informować o drobnych zmianach?
// News napisany 23 lipca 2011 ale dodany teraz

Diwon

14 maja 2011

W downloadzie znalazł się nowy już drugi pack broni Deejay Zbocura, umieszczono tam trochę więcej broni w odróżnieniu od starszej paczki. Beretta jest nawet w dwóch wersjach, mod dodaje także telefon Samsung Avila.
Lista wszystkich broni:

-Beretta PX4 Storm
-Beretta PX4 Storm silenced
-Busmaster ACR with grenade launcher and colimator
-Mac Millan TAC 308 sniper rifle
-Glauberyt SMG
-new Basseball bat
+
- telefon Samsung Avila

Link do pliku: Download

Diwon

<<<<<- 1 2 3 4 5 ->>>>>
Licznik odwiedzin od 27.12.2013

Free web hostingWeb hosting