Logo Newsy Artykuły GTA: Big Day Download Forum O nas...


Download VC

Info/wersja gry

Obrazek

Pobierz

Polska szabla używana przez sarmackich szlachciców za czasów największej świetności naszego pięknego kraju. Ładnie wykonany model, z dobrze zbilansowanymi parametrami zapewni dobrą zabawe zagorzałym patriotom :)

Pobierz Plik
Najbardziej szczegółowy model motoroweru jaki kiedykolwiek powstał do GTA, oto ona- Jawa Typ 20 zwana potocznie kaczką, bądź pancerką! Deejay Zbocur pracował nad nią przez ponad 15 miesięcy, po tym jak został zainspirowany przez egzemplarz tejże Jawki który posiada jego kumpel. Jawka została wymodelowana w 100% ze zdjęć, z tych również powstały wspaniałej jakości tekstury. Model wykorzystuje wszystkie możliwości jakie daje silnik RAGE, tj. losowanie wyświetlanych elementów; lusterek, rejestracji, naklejki, ma możliwość ubrudzenia się oraz pękające opony. Pancerka występuje w grze w dwóch oryginalnych kolorach, zielonym i wiśniowym, a parametry jezdne są zoptymalizowane tak aby zapewnić maksymalną przyjemność z jazdy. Polecamy gorąco!!Zobacz ją w akcji!

Pobierz Plik
Równorzędnie z wydaniem Jawy w wersji do GTA4 została również wydana wersja do starego dobrego Vice City. W porównaniu do edycji czwórkowej, ta niestety ze względu na ograniczenia silnika pozbawiona jest możliwości losowego pojawiania się elementów, ma również obniżoną rozdzielczość niektórych tekstur, lecz nasze doznania estetyczne nie powinny na tym jakoś bardzo ucierpieć ;) Za to tak samo jak wersja z silnika RAGE, ta ma 2 oryginalne kolory, oraz zoptymalizowane na frajde parametry jezdne.

Pobierz Plik
Bardzo wysokiej jakości model nożyczek autorstwa Deejaya Zbocura. Posiada texturę 1024x512, ikonki 256x256 w stylu VC. W paczce znajdują się 2 wersje: otwarte i zamknięte. Idealny do szlachtowania Twoich wrogów, gorąco polecamy ;)

Pobierz Plik
Tym modem wracamy do naszych korzeni! Świetna konwersja PM-98 do gta najlepszego z najlepszych- Vice City. Tak jak w przypadku edycji dla IV tak i tu występuje wersja z dodatkami razem w jednej paczce z wersją podstawową. Autor: Deejay Zbocur

Pobierz Plik
Pliki początku mapy gta bd, okrojona wersja nieprzeznaczona dla początkujących. Autor: Diwon

Pobierz Plik
Ulepszony model Komara z VC teraz dostępny w GTA IV! Posiada wszystkie możliwości jakie daje silnik gry! Autor: Deejay Zbocur
Pobierz Plik
Pierwsza broń grupy centralnej do GTA IV! Jest to polski nowoczesny pistolet maszynowy Glauberyt produkcji Radomskiego "Łucznika". Ta paczka zawiera dwa jego warianty: seryjny, oraz z celownikiem optycznym i tłumikiem. Model posiada normal i specular mapy dzięki którym świetnie wygląda. Zastępuje micro uzi. Autor: Deejay Zbocur
Pobierz Plik
Santa Claus Pack to specjalna paczka wydana z okazji świąt w grudniu 2009. Paczuszka zawiera 2 elementy, słynnego polskiego Komara i oficjalny skin Big Day dla Tommego, który jest ukazany na prawie każdym screenie. Autorem paczki jest Deejay Zbocur.
Pobierz Plik
Ten mały motorek o pojemności 50ccm to słynny chiński mini-cross, Deejay Zbocur stworzył go jako swój pierwszy pojazd do VC.
Mini Cross
Pobierz Plik
Glock 17 jest to oryginalna wersja tej pięknej broni, której autor-Deejay Zbocur zadebiutował nią w 2008 roku na scenie modingu GTA.
Glock 17
Pobierz Plik
Mega Kitchen Tool pack by Deejay Zbocur. Paczka narzędzi kuchennych które w grze możemy wykorzystać jako broń.
Pobierz Plik
Glock 17 Custom to pistolet wykonany przez Deejaya Zbocura z bajerami takimi jak latarka i tłumik.
Glock
Pobierz Plik
MP5A2 to najlepszy pistolet maszynowy świata firmy H&K by Deejay Zbocur.
MP5A2
Pobierz Plik
PCJ650 to ulepszona wersja starego PCJ600. Ulepszenia jakie nastąpiły w wersji 650: dodano cyfrowy licznik, tylnie światło, rejestracja z miasta Central City, hamulce, korek baku, ponadto w wersji V2 dodano koła i błotniki z San Andreas. Model oryginalny by Rockstar Games, wersja 650 by Deejay Zbocur.
PCJ650
Pobierz Plik
Druga paczka Deejaya Zbocura, znajdziecie w niej odświeżone bronie między innymi: Beretta PX4 Storm, Glauberyt SMG, nowy Basseball, a także nowy telefon Samsung Avila.
Pobierz Plik
Karabin AJ6 to pomysł i wykonanie Deejaya Zbocura, cechuje się zaokrąglonym magazynkiem, kolimatorem i kolbą w stylu SCAR'a.
AJ6
Pobierz Plik
Paczka broni Zbocurpack zawiera: karabin M14 + dodatkową skórkę "Camo skin", pistolet SIG Sauer P226, Assault Shotgun AA12, brzytwę i bagnet AK47 CCCP.
ZbocurPack
Pobierz Plik

www.000webhost.com